Festiwal 2014

4 - 6 lipca 2014

Aktualności

Konkurs zakończony - w niedziele rozstrzygnięcie

To był dzień wspaniałych konkursowych występów. Niektórych wykonawców gościliśmy po raz pierwszy, a inni już doskonale znali naszą scenę. Cztery zespoły i sześciu solistów walczyło o uznanie w oczach jury. W niedzielę poznamy laureatów 26. edycji Cantate Deo. 


Podczas tegorocznego festiwalu powróciliśmy do formuły przyznawania nagrody publiczności. Tym razem to wyróżnienie otrzyma wykonawca (bądź wykonawcy w przypadku zespołu), który zdobędzie największą liczbę punktów w głosowaniu na facebooku. Specjalną podstronę z możliwością oddania głosu można odnaleźć na naszej fan page (wejście z głównej strony po kliknięciu na logo facebook). Głosowanie trwa do godz. 15 w niedzielę (7 lipca). 
Na facebooku można już zobaczyć pierwsze zdjęcia z sobotniego spotkania na Cantate Deo. Na nich uwieczniony także wyjątkowy koncert Akademickiego Zespołu Muzycznego Politechniki Śląskiej, który wystąpił w charakterze "gościa dnia".

A oto plan ostatniego już dnia festiwalu: 

7 lipca, niedziela - FINAŁ
16.00 Ogłoszenie wyników
17.00 Koncert laureatów
19.00 Msza św.

Jan Paweł II a Cantate Deo

Patroni honorowi

Sponsorzy

Patroni medialni

Przyjaciele

© CANTATE DEO
Festiwal Piosenki Religijnej i Muzyki Chrześcijańskiej
e-mail: festiwal@cantate.pl, tel: 32 721 89 28, 601 515 552
Strona główna | Dla prasy | Serwis fotograficzny | Ankieta | Teksty piosenek | Mapa strony | Kontakt wykonanie: e-parafia.net